1902 m. sausio 26 m. Reunjono salos Saint–André miesto bažnyčioje parapijos klebonas Henri Lacombe tapo eucharistinio stebuklo liudininku. Apie tai jis papasakojo tūkstančiams žmonių Eucharistiniame Angulemo kongrese (1904) ir kunigų…

Skaityti toliau

Šventosios Marijos parapijoje Buenos Airėse įvyko net trys eucharistiniai stebuklai (1992–1994–1996). Tuometinis Buenos Airių arkivyskupas Chorchė Bergoglio (vėliau – popiežius Pranciškus) pakvietė profesorių Ricardo Castañon Gomez ištirti eucharistinį stebuklą, įvykusį…

Skaityti toliau

Rosano vienuolyno bažnyčioje gerbiama Švenčiausiosios Jėzaus Širdies statula, kuri ne kartą kraujavo ir verkė. Natūralaus žmogaus ūgio statulą 1948 metais padovanojo vienas pamaldus žmogus, vykdydamas per II pasaulinį karą duotą…

Skaityti toliau

Teresės Neumann gyvenimas iš esmės pasikeitė po to, kai būdama 25 metų stebuklingai pasveiko nuo paralyžiaus ir visiško aklumo. Maždaug po metų jai atsirado stigmos ir mergina pradėjo pasninką, kuris…

Skaityti toliau

Ateisto rašytojo Andre Frossard atsivertimas Eucharistijos akivaizdoje turėjo didelį atgarsį pasaulyje. Jis savo knygoje „Dievas egzistuoja. Aš Jį sutikau“ (1969) papasakojo, kaip įvyko jo atsivertimas. Iki pat gyvenimo pabaigos jis…

Skaityti toliau

Prancūzų filosofas Jean Guitton mums paliko svarų liudijimą apie Martą Robin: „Ji buvo Prancūzijos kaimo valstietė, kuri trisdešimt metų nevalgė ir negėrė, maitinosi tik Eucharistija. Kiekvieną penktadienį dėl savo stigmų…

Skaityti toliau

Kai Marijai Greisei buvo septyneri metai, Pirmosios Komunijos dieną, jai pasirodė Kūdikėlis Jėzus su sužeistomis kruvinomis rankomis. Jis mergaitei tarė: „Žmonės savo nuodėmėmis padarė man šias žaizdas!“ Nuo tos akimirkos…

Skaityti toliau

Būdama 21 metų, Aleksandrina tapo paralyžiuota po dramatiško įvykio, kai bėgo nuo smurto grėsmės. Ji nepasidavė liūdesiui ir vienatvei, bet mąstė: „Jėzau, kaip Tu esi kalinys tabernakulyje, taip ir aš…

Skaityti toliau

Su pamaldumu Švenčiausiajai Jėzaus Širdžiai susijęs Dievo gailestingosios meilės paveikslas atsirado lenkų vienuolės šventosios Faustinos Kovalskos dėka. 1931 m. vasario 22 d. jai pasirodė Jėzus, dešine ranka laiminantis, o kaire…

Skaityti toliau

9/16